7 مورد از بهترین نرم افزارها برای بازریابی وبینار

به دنبال بهترین ابزار بازاریابی وبینار هستید؟ وبینار مشابه سمینار یا کنفرانسی است که برای جلب و ایجاد اعتماد در بین کاربران در اینترنت انجام می دهید. این به افزایش تبدیل و فروش کمک می کند.با این حال ، تنها در صورت داشتن ابزارها و نرم افزارهای بازاریابی مناسب برای ارتقا وبینارهای خود ، این امر به شما کمک می کند. این می تواند مشکل باشد زیرا هر ابزار بازاریابی کارآمد نیست و شما باید به دنبال نرم افزاری باشید تا محتوای وبینار خود را به سطح بالاتری برساند.

در این مقاله ، ما برخی از بهترین ابزارها و نرم افزارهای برگزاری وبینار را برای تبلیغ وبینارهای شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

چرا به ابزار بازاریابی وبینار نیاز دارید؟

برخلاف کنفرانس یا سمینار ، یک وبینار به فضای فیزیکی احتیاج ندارد. می توانید آن را به صورت آنلاین و با مخاطبان مشخصی تنظیم کنید و برای ارائه موضوع خود با آنها درگیر شوید.

برای به دست آوردن بیشترین مخاطب ، باید وبینار خود را با استفاده از ابزارها و نرم افزارهای مناسب بازاریابی ارتقا دهید. هرچه تعداد مخاطبان بیشتری را بتوانید متقاعد کنید که به وبینار خود بپیوندند ، بیشتر می توانید تجارت خود را ارتقا دهید.

صدها ابزار و نرم افزار بازاریابی در اینترنت وجود دارد. و ممکن است تعجب کنید که کدام ابزار برای ارتقا وبینار شما ایده آل است. بیایید نگاهی به برخی از بهترین ابزارها و نرم افزارهای بازاریابی وبینار بیندازیم که می توانید استفاده کنید.

7 مورد از بهترین نرم افزارها برای بازریابی وبینار

بهترین ابزارهای  بازاریابی وبینار

1. GoToWebinar

GoToWebinar گوتووبینار پیشرو در نرم افزار وبینار است. همراه با دعوت نامه های وبینار سفارشی ، صفحه ثبت نام و یادآوری های ایمیل خودکار است. برای بهبود تعامل ، به شما امکان می دهد مخاطبان خود را با سوالات کشویی و نتایج زنده درگیر کنید.

همچنین به شما امکان می دهد وبینارهای از قبل ضبط شده را ایجاد و برنامه ریزی کنید. این به شما کمک می کند تا وبینارهای خودکار را با سهولت اجرا کنید.

GoToWebinar به شما امکان می دهد 7 روز به صورت رایگان از این سرویس استفاده کنید. قیمت گذاری از 89 دلار در ماه برای هر سازمان دهنده شروع می شود.

2. زوم وبینار

زوم یک ابزار عالی وبینار است که به شما امکان می دهد جلسات آنلاین و کنفرانس های ویدیویی را برگزار کنید. انجام یک وبینار با زوم آسان است. بزرگنمایی ایجاد پیوندهای دعوت برای اجرای وبینارها را برای شما آسان می کند.

با برنامه رایگان Zoom می توانید جلسات خود را تا 40 دقیقه انجام دهید. اما اگر می خواهید جلسه خود را بیش از این زمان برگزار کنید ، باید برنامه خود را ارتقا دهید.

3. SeedProd

سازنده صفحه فرود وبینار SeedProd بهترین ابزار صفحه ساز برای ارتقا. وبینارها است. این به همراه قالب های آماده برای صفحات فروش ، صفحات انتخاب ، صفحات نگهداری ، صفحات وبینار و سایر موارد ارائه می شود.

با الگوهای صفحه وبینار آنها ، می توانید یک صفحه فرود ایجاد کنید و فقط با چند کلیک ثبت نام کاربر را شروع کنید.

SeedProd همچنین به شما امکان می دهد تا برای ایجاد حس کنجکاوی در میان کاربران ، یک تایمر شمارش معکوس به صفحه فرود اضافه کنید.

این برنامه با ابزارها و افزونه های محبوب ادغام می شود تا ویژگی های بیشتری را به صفحه فرود وبینار شما اضافه کند. شما می توانید به راحتی یک فرم تماس اضافه کنید ، یک هدایا را ارائه دهید ، یا رتبه بندی کاربران را از وبینارهای قبلی نمایش دهید.

SeedProd برای افزودن تصاویر ، فیلم ها ، تماس برای اقدام و سایر عناصر به صفحات فرود شما بسیار انعطاف پذیر است. تمام الگوهای آنها کاملاً پاسخگو بوده و کاملاً در اندازه ها و دستگاه های مختلف صفحه نمایش جا می شوند.

4. OptinMonster

نرم افزار بهینه سازی OptinMonster بهترین نرم افزار تولید و بهینه سازی تبدیل در بازار است. به شما امکان می دهد لیست ایمیل خود را رشد دهید ، بنابراین می توانید با مشتریان بالقوه بیشتری ارتباط برقرار کرده و وبینارهای خود را به اشتراک بگذارید.

همراه با یک فناوری قدرتمند Exit-Intent comes است که می توانید با استفاده از آن بازدیدکنندگان سایت رها شده را به مشترکان و مشتریان تبدیل کنید. همچنین می توانید چندین کمپین برای ارتقا web وبینار خود و هدایت از وب سایت خود راه اندازی کنید.

از جمله ویژگی های دیگر ، OptinMonster تست A / B را ارائه می دهد تا بفهمد کدام محتوا کاربران بیشتری را به مشتری تبدیل می کند. این تجزیه و تحلیل و بینش کامل را برای به روز نگه داشتن شما درباره عملکرد مبارزات بازاریابی شما نشان می دهد.

می توانید فرم های زیبای جذب را با الگوهای از پیش ساخته شده تنظیم کنید تا بتوانید در وبینار خود ثبت نام کاربر جدید را انجام دهید. همچنین به شما امکان می دهد پنجره های بازشو ، تصاویر تمام صفحه ، اسلایدها و موارد دیگر را ایجاد کنید.

شما همچنین باید این مطالعه موردی را بررسی کنید که چگونه ChinaImportal با استفاده از OptinMonster 18٪ ثبت نام وبینار را افزایش داده است.

قیمت: قیمت اولیه OptinMonster 9 دلار در ماه است.

5. MonsterInsights

افزونه MonsterInsights Google Analytics بهترین افزونه تجزیه و تحلیل وردپرس است. با تمام بازاریابی که انجام می دهید ، بیشترین نیاز را به این ابزار دارید. این برنامه Google Analytics را به داشبورد وب سایت شما اضافه می کند ، بنابراین می توانید عملکرد صفحات فرود خود را تحت نظر داشته باشید.

با استفاده از آمارهای بی درنگ ، می توانید به سرعت محتوای وبینار خود را به روز کنید تا تعامل بیشتری با کاربر داشته باشید. راه اندازی ساده است و فقط چند کلیک طول می کشد تا ردیابی کمپین ها و صفحات خود را شروع کنید.

MonsterInsights با چندین افزونه وردپرس ادغام می شود تا اطلاعات کاملی را در مورد تبلیغات خود در یک داشبورد کسب کنید. به این ترتیب می دانید که کدام ابزار و نرم افزار عملکرد خوبی دارد و می توانید وقت و هزینه خود را در یک نرم افزار مناسب سرمایه گذاری کنید تا ثبت نام در وبینار خود را افزایش دهید.

6. Constant Contact

Constant Contact یک سرویس بازاریابی از طریق ایمیل شناخته شده است که می توانید از آن برای ارتقا. وبینارهای خود استفاده کنید. همراه با سازنده ایمیل کشیدن و رها کردن ، برای طراحی ایمیل های کاملاً سفارشی با تصاویر ، فیلم ها ، پیوندها ، رسانه های ثروتمند و موارد دیگر است.

با ایمیل های خودکار می توانید همیشه با کاربران خود در ارتباط باشید. این ایمیل بر اساس فعالیت آنها در وب سایت شما ، ایمیل های شخصی را برای کاربران ارسال می کند ، بنابراین شما می توانید بر تولید وبینارهای خود تمرکز کنید.

شما می توانید لیست های ایمیل را با ابزارهای قدرتمند ساخت لیست مدیریت کنید. این موارد ارسالی ها را ردیابی می کند و برای اطمینان از نرخ تبدیل بالاتر ، ایمیل ها را دوباره ارسال می کند.

این برنامه همچنین ویژگی های بازاریابی شبکه های اجتماعی (از جمله تبلیغات فیس بوک و اینستاگرام) را برای جذب افراد بیشتر به سیستم ثبت نام کرده و به وبینارهای شما می پیوندد.

قیمت: ماه اول رایگان است. و ، برنامه اولیه با 20 دلار در ماه شروع می شود.

7. IFTTT

IFTTT  ابزار اتوماسیون ابزاری مدرن برای بازاریابی وبینار برای اتصال صدها برنامه و خودکار تبلیغات شما است. شما می توانید هزاران ترکیب ممکن ایجاد کنید تا برنامه ها در پشت صحنه برای شما کار کنند.

به شما امکان می دهد با استفاده از برنامه های موردعلاقه خود راه اندازی ها و اقدامات دلخواه را تنظیم کنید. برنامه ها براساس فعالیت کاربر و تنظیمات برگزیده شما فعال می شوند.

قیمت: طرح استاندارد رایگان است. و ، برنامه پرداخت شده از 1.99 دلار در ماه شروع می شود.

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن بهترین ابزارها و نرم افزارهای بازاریابی وبینار کمک کرده باشد.

شما میتوانید از فروشگاه ساز اوژن به مدت 7 روز به صورت رایگان استفاده کنید و همین طور میتوانید تغییرات دلخواه را اجرا کنید . گروه نرم افزاری اوژن بیش از 8 سال است که در زمینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی فعالیت می نماید. در حال حاضر با تمرکز بر روی فروشگاه اینترنتی، توانسته است محصولی با استاندارد بالا طراحی و تولید نماید.
برای مشاوره رایگان با شماره 09116367929  تماس بگیرید

با فروشگاه ساز اوژن یک فروشگاه قابل اطمینان راه‌اندازی کنید