طراحی اتاق خواب های مدرن

به عنوان یکی از شخصی ترین فضاهای داخل خانه ، اتاق خواب باید تعادل بین فضایی شیک و آرام را برقرار کند. این مکانی است که برای فرار از شلوغی روز به آنجا می روید ، خود را برای روز دیگر شارژ می کنید و در مورد آنچه در آینده می خواهید آرزو می کنید ، به همین دلیل لازم است که اتاق شما بازتاب مستقیم سلیقه و سبک بی عیب شما باشد. از آنجا که جایی است که تقریباً یک سوم از وقت خود را می گذرانید ، اتاق خواب باید یکی از اولین مناطقی باشد که هنگام تزئینات باید به آن توجه کنید.

نکته اصلی این است که می توانید فرش و پارچه های نرم و نورپردازی عاشقانه ای را ایجاد کنید که باعث شادی و آرامش می شود. به هر حال ، فضا بیش از هر چیز باید راحت و قابل زندگی باشد. این اتاق خواب ها اثبات می کنند که دیوارپوش های طرح دار ، مبلمان مجلل و رنگ های آرام می توانند هر فضایی را به یک استراحت شیک و در عین حال آرامش بخش در یک خانه تبدیل کنند.

طراحی اتاق خواب های مدرن

تزئین اتاق خواب نوجوانان می تواند کمی مشکل باشد. یک روز ، آنها پرده های خال خال صورتی و روشن می خواهند و روز دیگر ، می خواهند کل اتاق را سیاه رنگ کنند. صرف نظر از این ، هر نوجوان به فضایی شخصی نیاز دارد که بتواند مطابق میل خود طراحی کند و بعد از یک روز طولانی به آن بازگردد. برای کمک به شما در شروع دکوراسیون اتاقی که کودک شما عاشق آن خواهد بود ، بهترین ایده های اتاق خواب نوجوانان را که می توانید تقریباً در هر فضایی ، بدون توجه به شکل و اندازه آن انجام دهید ، گردآوری کرده ایم. این اتاق های مدرن نه تنها خنک و شاداب هستند ، بلکه نمایانگر فردیت ، استقلال و بلوغ نوجوان شما هستند. این یک برد برد برای همه افراد درگیر است.

مجموعه اسپرلوس دکور با سالها تجربه در طراحی و ساخت دکوراسیون داخلی و خارجی و ساخت انواع لوازم چوبی و فلزی می تواند بهترین طرح ها را با بهترین کیفیت برای شما اجرا کند. با خرید و یا ساخت محصولات چوبی، شما یک فضای زندگی لذت بخش دارید که تمام ایده ها و خلاقیت های دکوراسیون منزل چوبی شما را نشان می دهد. بهترین چیز در مورد تزئینات چوبی این است که می توانید به راحتی دکوراسیون خود را آنگونه که می خواهید ایجاد کنید. لازم نیست که طرح ها به صورت پیچیده باشند. فقط چیزی ایجاد کنید که متناسب با دکوراسیون فعلی فضای زندگی شما باشد.

ایده های دکوراسیون منزل و طراحی داخلی

دراسپرلوس دکور شما می توانید ایده های عالی برای دکوراسیون منزل خود را مشاهده کنید. یکی از ویژگی های اسپرلوس دکور این است که می توانید طرح ها را با رنگ بندی مختلف و همچنین در سایز و ابعاد اختصاصی خودتان سفارش دهید.
شماره تماس جهت ثبت سفارش ساخت و خرید :

۰۹۱۹۵۴۱۰۸۰۰
 ۰۲۱۲۶۲۹۲۸۵۴
۰۲۱۲۶۲۹۲۸۳۲
۰۲۱۲۲۴۷۳۱۴۹
شما می توانید با گردش در اسپرلوس دکور ، از ایده ها موجود لذت ببرید و نظرات خود را در مورد تزئینات چوبی منزل با ما در میان بگذارید. همچنین  برای سفارش و ساخت محصولاتی که در تصاویر می بینید، با ما تماس بگیرید.
در حال حاضر در اسپرلوس دکور انواع تی وی ست ، میز ناهارخوری ، کتابخانه ، میز مدیریتی ، کمد و قفسه و تخت خواب  طراحی و ساخته می شود.