بهترین زمان برای خرید بیمه عمر

بهترین زمان برای خرید بیمه عمر : بیمه عمر به دلیل تغییراتی که در طی زندگی ما انسان ها پیش می آید معنا پیدا می کند. ابتلا به بیماری هایی همچون سرطان، دیابت، سکته قلبی و بیماری های خاص، از کارافتادگی، قطع عضو، بحران های مالی و سایر مشکلاتی که ممکن است برای هر کسی به وجود بیاید، به بهترین بیمه عمر متناسب با شرایط خود احتیاج داریم. در شرایطی که فرد درگیر مشکل،  بیماری و دردسرهای پیش آمده است، متاسفانه باید به هزینه ها و پرداخت های مالی خود نیز توجه داشته باشد. یا زمانی که فردی از دنیا می رود، بازماندگان علاوه بر غم از دست دادن وی، باید به هزینه هایی که از این پس دارند هم فکر بکنند.

بهترین زمان هم برای خرید بیمه عمر از نظر کارشناسان مختلف، زمان های متفاوتی اعلام می شود.اما چه کسی می تواند رد کند که بهترین زمان برای خرید بیمه عمر از بدو تولد است؟! علت این موضوع را در ادامه بررسی خواهیم کرد.

از طرفی برای خرید بیمه عمر، چالش هایی نیز وجود دارد، مانند بهترین بیمه عمر چیست؟ راهنمایی خرید بیمه عمر چگونه است؟ یا خرید بیمه عمر پاسارگاد خوب است؟ و از این دست سوالات. خوشبختانه ما در این مقاله به بهترین زمان برای خرید بیمه عمر و سوالات پیرامون آن پرداختیم.

افراد می توانند با تضمین بخش مالی مشکلات، در زمان بروز مشکل از دغدغه های خود کم کنند. یکی از بهترین راهکارها، خرید بیمه عمر و تامین آتیه است تا از رنج این مصیبت ها بکاهیم.

بیمه عمر چیست؟

قبل از تعریف بیمه عمر، باید با مفاهیم بیمه گر و بیمه گزار آشنا شویم.

طبق تعریف بیمه گر شخصی حقوقی یا نهادی است که در ازای دریافت حق بیمه از بیمه‌گزار، پرداخت مبلغ مشخصی را در صورت بروز حادثه تعهد می‌کند. بیمه‌گزار هم شخصی حقیقی یا حقوقی است که با پرداخت حق بیمه، جان، مال خود یا دیگری را تحت پوشش  قرارداد بیمه قرار می‌دهد. حال به تعریف بیمه عمر می پردازیم.

بیمه عمر، قراردادی است بین بیمه گر و بیمه گزار. یک بیمه نامه بیمه عمر تضمین می کند که بیمه گر در هنگام فوت بیمه گذار، در ازای حق بیمه پرداختی توسط بیمه گذار در طول عمر خود، مبلغی را به ذی نفعان نام برده پرداخت می کند یا در صورت بیماری بیمه گزار، در پرداخت هزینه های درمان به او کمک خواهد کرد.

بیمه عمر، پس از مرگ می تواند از امنیت مالی افرادی که دوستشان دارید محافظت کند. میزان و نوع پوشش انتخابی شما به شرایط و نیازهای شما بستگی دارد. هزینه بیمه عمر که به عنوان یک فرد خریداری می کنید به سن ، جنس ، سلامت ، سابقه پزشکی و سبک زندگی شما بستگی دارد.

بیمه عمر با وجود مزیت هایی که در مقایسه با باقی بیمه ها دارد، ازاستقبال کمتری برخوردار است. بی اعتنایی به بیمه عمر، بیشتر در کشور ما وجود دارد زیرا در کشورهای پیشرفته استقبال از بیمه عمر بالاست. برای مثال در کشوری مانند ژاپن 36% مردم خود را تحت پوشش بیمه عمر قرار دادند.

البته علت استقبال پایین از بیمه عمر در ایران را می توانیم نبود اطلاعات شفاف و دقیق دانست. بنابراین پس از مطالعه این مطلب باید بدانید که بیمه عمر یک سرمایه گذاری است که در مواقعی که نمی توانید هزینه های درمان یا زندگی خود را پرداخت کنید به کمک شما می آید.

بهترین زمان برای خرید بیمه عمر

برای اظهار نظر درباره بهترین زمان برای خرید بیمه عمر، باید به زمان تولد یا سنین نوزادی اشاره کرد. علت این امر این است که به دلیل سیاست های تعیین شده، با گذشت زمان، هزینه بیمه عمر افزایش می یابد و از طرفی با افزایش سن، حق بیمه دریافتی کاهش می یابد.

در واقع ارزش حق بیمه ای که در سن های پایین خریداری می شوند، در طی زمان افزایش قابل توجهی دارند، زیرا این هزینه برای کل زمان تحت پوشش تعیین می شود.

یکی از مزیت های بیمه عمر در سن های پایین این است که اگر فرد در سن 30سالگی در شرایط بازنشستگی باشد، می تواند حقوق ماهیانه دریافت کند و حتی می تواند بیمه خود را بازخرید کند و کل مبلغ واریز شده را برداشت کند. در مقابل فردی که در 20سالگی شروع به پرداخت حق بیمه کند، در سن 50 سالگی از این مزایا برخوردار است.

اما عده ای معتقدند بهترین زمان برای خرید بیمه عمر، زمانی است که بودجه ای برای پرداخت بیمه عمر داشته باشید و بتوانید از پس پرداخت حق بیمه خود بربیایید تا بتوانید از مزایای آن در سنین پیری استفاده کنید. همانطور که متوجه شدید، برای خرید بیمه، بهترین زمان را خودتان تعریف می کنید.

بهترین بیمه عمر چیست؟

در پاسخ به سوالی که خیلی پرسیده می شود که” بهترین بیمه عمر کدومه؟” باید اظهار کرد که از آن جاییکه وضعیت هر شخصی متفاوت است، باید انتخاب کنید که کدام نوع بیمه و پوشش برای شما اولویت دارد.

بهترین بیمه عمر برای هر فرد با توجه به شرایط زندگی و سلامتی و هدف او از خرید بیمه عمر متفاوت است. به عنوان مثال اگر به دنبال سرمایه گذاری بلند مدت  در نتیجه خرید بیمه عمر هستید، بیمه عمری با سود قطعی در بلند مدت، بهترین بیمه عمر برای شماست. اما افرادی هستند که برخلاف دسته قبلی، بیمه عمری با بیشترین تعهدات مد نظر آن هاست.

راهنمای خرید بیمه عمر

برای خرید بیمه عمر باید اولویت های خود را در نظر بگیرید و قطعا اولویت هر فرد با افراد دیگر متفاوت است لذا در ادامه با معرفی انواع بیمه عمر شما را در خرید بیمه عمر راهنمایی می کنیم.

انواع بیمه عمر

در کل بیمه عمر چهار نوع مختلف دارد که در ادامه به هریک می پردازیم:

بیمه عمر و سرمایه‌گذاری: اصلی ترین نوع بیمه، بیمه عمر و سرمایه گذاری است که فرد با پرداخت مبالغ کمی در طی سالیان زیادی، پولی را نزد بیمه گر ذخیره می کند تا در هنگام مشکلات و حوادث از آن استفاده کند. بیمه عمر و سرمایه گذاری در قالب های مختلف در شرکت های بیمه ارائه می شود مانند: بیمه عمر و پس انداز، بیمه تامین آتیه، بیمه زنان خانه دار و سایر عناوین که فقط در جزئیات با هم متفاوت هستند.
بیمه تمام عمر: بیمه تمام عمر علاوه برمزایایی که در طول زندگی شامل حال فرد می شود، پس از مرگ وی، سرمایه او به بازماندگان وی پرداخت می شود. بیمه تمام عمر نامحدود است و به صورت فردی یا گروهی قابل تهیه است.
بیمه عمر زمانی: بیمه عمر زمانی،  برای مدت محدودی معتبر است و اگر در این بازه زمانی فرد فوت کند، شرکت بیمه سرمایه او را به ذی نفعان او پرداخت می کند. در صورتی که پس از این مدت فرد زنده باشد، بیمه هیچ مبلغی را به وی باز نمی گرداند. بیمه عمر زمانی، به صورت فردی و گروهی تهیه می شود. بیمه گروهی معمولا توسط سازمان ها، ادارات و مدارس انجام می شود.
بیمه عمر مانده بدهکار: در بیمه عمر مانده بدهکار اگر فرد در حالی فوت کند که وامی از بانک یا موسسات گرفته اما به‌طور کامل نپرداخته است، شرکت بیمه پرداخت باقی وامش را بر عهده خواهد گرفت و بازماندگان او تحت فشار پرداخت وام قرار نمی گیرند. این نوع بیمه نامه در بانک ها و موسسات مورد استفاده است.

خرید بیمه عمر پاسارگاد

برای خرید بیمه عمر تا سن 65 سالگی باید اقدام کنید. مدت بیمه نامه بیمه پاسارگاد 5تا 30سال می باشد. جالب است بدانید که بیمه پاسارگاد پرفروش ترین بیمه در زمینه بیمه عمر است. از مزیت های بیمه عمر امکان پرداخت حداقل حق بیمه از ماهی 20هزار تومان است. بنابراین اگر می خواهید با مبالغ پایین خود را بیمه کنید، بیمه عمر پاسارگاد بهترین بیمه عمر برای شماست.

هم چنین بیمه پاسارگاد، در بیمه عمر خود بیمه آتش سوزی و پوشش درمان تکمیلی را نیز ارائه می دهد که این دو خدمات را در معدود شرکت های بیمه پیدا می کنید. برای خرید بیمه عمر باید سن و شرایط سلامتی فرد را در نظر بگیرید وسپس اقدام به خرید بیمه عمر پاسارگاد نمایید.

درخواست صدور بیمه عمر پاسارگارد

اگر قصد خرید بیمه عمر را دارید حتما این سوال برای شما پیش آمده است که کدام شرکت ارزانترین بیمه عمر را ارائه می‌دهد؟ چه عواملی بر قیمت بیمه عمر تاثیر گذار است؟ معمولاً افراد قبل از اقدام به خرید بیمه عمر، از چندین شرکت بیمه نرخ می‌گیرند که در بسیاری از موارد، کار دشوار و زمان‌بری است؛ شرکت هزار بیمه نماینده اقدام به فروش آنلاین بیمه عمرکرده است و تمامی اطلاعاتی که شما برای خرید هر بیمه ای نیاز دارید در کوتاه‌ترین زمان در اختیار شما قرار می‌دهد. شما عزیزان می توانید برای خرید هر نوع بیمه ، اعمم از بیمه مسئولیت ، بیمه عمر، بیمه شخص ثالث ، بیمه باربری و … از طریق شماره های 32358362 ، 09116367929 و یا از طریق سایت http://1000bimeh.ir با ما در ارتباط بوده و پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت نمایید .
 پس از اتمام روند خرید بیمه عمر ، بیمه‌نامه شما صادر شده و رایگان درب منزل شما ارسال خواهد شد.